YASAL UYARI

Sonsuz şiir katılımı için hiçbir şart aranmamaktadır.

Site içeriğinde belirtilen adrese şiir gönderenler burada yer alan bütün yasal sorumlulukları kabul etmiş olurlar.

Sonsuz Şiir’e katılım için gönderilen eser/bölüm/şiir gönderenin özgün eseri olmalıdır. Başkasının adına gönderilen bölümler eser sahibinin adıyla yayımlanır. Sorumluluk tamamen gönderene / eser sahibine aittir.

SonsuzSiir.com’da yayınlanan resim, fotoğraf, grafik, müzik, şiir, makale v.b. gibi her türlü görsel ve işitsel malzeme “içerik” olarak adlandırır.

SonsuzSiir.com sunulan içerikler Creative Commons Attribution – NonCommercial – NoDerivs 3.0 lisansı ile korunmaktadır.

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial 3.0 Unported License.

Creative Commons Attribution lisansı birkaç alt lisanstan oluşur. Ziyaretçiler CC lisansının tüm genel şartlarına uymakla birlikte, belirtilmiş olan CC alt lisansının (NonCommercial-NoDerivs 3.0) koşullarına da uymalıdırlar. Bu genel koşullar tüm alt lisanslarda geçerlidirler. Bu nedenle: Bu sitenin sayfalarından alınan çalışmanın kimin tarafından yapılmış olduğu belirtilmelidir ve orijinal çalışmaya link verilmelidir.

İçerikler hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz, satılamaz. İçerikten alıntı yapacaklar, içeriği hiçbir şekilde (mesela, cümleleri, kelimeleri v.b.) değiştiremezler.

Hiçbir profesyonel kaygısı bulunmayan SonsuzSiir.com genel ahlak kurallarına aykırı olmayan, etnik, cinsiyet, gibi ayrımları ön plana çıkarmayan bütün içeriklere açıktır.

SonsuzSiir.com’a yayımlanmak üzere gönderilen içerikler yayımlansın ya da yayımlanmasın iade edilmez. Yayımlanan içerikler ilgili yayın sahibine e-posta yoluyla bildirilir.

SonsuzSiir.com’da yayımlanan içeriklerin yayın hakları SonsuzSiir.com’a aittir. Yayımlanan içeriklerin sorumluluğu ise içerik sahibine aittir.

İçeriklerin telifi konusunda ihtilaf konusu olduğunda durum SonsuzSiir.com’a bildirildiği andan itibaren derhal içerik yayından kaldırılır.

SonsuzSiir.com’dan diğer internet sitelerine verilen linkler (bağlantılar)le ilgili sorumluluk ilgili sitelere aittir. SonsuzSiir.com hiçbir şekilde bağlatı yapılan sitelerle ilgili sorumluluk kabul etmez. Yapılan bağlantılar ve verilen linkler web sayfası ziyaretçileri için mecburi değildir, tamamen isteğe bağlıdır

Gönderilen içerikle beraber ad, soyad ve e-posta adresi verilmesi yeterlidir. Onun dışındaki her türlü bilgi isteğe bağlıdır.


6 Responses

 1. USA News Today diyor ki:

  By far the most concise and up to date information I found on this topic. Sure glad that I navigated to your page by accident. I’ll be subscribing to your feed so that I can get the latest updates. Appreciate all the information here

 2. solar heater diyor ki:

  This is a really good read for me. Must admit that you are one of the coolest bloggers I ever saw. Thanks for posting this informative article.

 3. Nelson Rollheiser diyor ki:

  great blog! keep up the great work!

 4. Niesha Johann diyor ki:

  I’ve bookmarked, Dugg, and I brought together the RSS subscription. Thanks! .

 5. Ester Cardiff diyor ki:

  this was a very entertaining read. i enjoyed it very much!

 6. Issac Maez diyor ki:

  Very good site! I adore quite a few through the articles which were created, and specifically the comments posted! I’m gonna definately be returning!

You must be logged in to post a comment.

© bütün hakları saklıdır [all rights reserved]
CyberChimps